O nas – Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Edukacja 3.0

Home / O nas – Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Edukacja 3.0

Pasja i zainteresowanie szeroko pojętą edukacją przekładają się w naszym zespole na dążenie do poszukiwania nowych i jeszcze lepszych rozwiązań, które wspierają dzieci, młodzieży i dorosłych w osobistym rozwoju. Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Grupy Edukacja 3.0 prowadzi działania badawcze i wdrożeniowe w obszarze szkoleń, edukacji, wychowania i profilaktyki. Dążymy do tego, aby oferty i produkty kierowane do różnych grup wiekowych posiadały sprawdzoną skuteczność. Przekłada się to m.in. na realizację:

• diagnoz zapotrzebowania na działania szkoleniowe lub wychowawcze,
  • badań kwestionariuszowych i eye-trackingowych w obszarze edukacji, marketingu i skuteczności pracy,
  • konstruowanie i wdrażanie nowych treści edukacyjnych: scenariuszy zajęć, aplikacji opartych o nowoczesne technologie (np. AR, VR),
  • prowadzenie specjalistycznych szkoleń.